Prodejte svou nemovitost s realitkou

Pokud se v blízké době chystáte prodávat svůj byt či dům, máme pro vás dobrou zprávu. Ceny nemovitostí jsou nyní velmi příznivé pro prodávající. Jen u malých bytů se rozdíl v prodejní ceně ve srovnání s cenou z předchozích let pohybuje v řádu několika desítek tisíc korun. Navíc existuje několik triků, díky kterým můžete hodnotu své nemovitosti ještě lehce navýšit a zároveň zvýšíte pravděpodobnost rychlého prodeje, což se může v případě, že peníze potřebujete co nejdříve, hodit.

dohoda

Vyšperkujte svou nemovitost
Cílem je ukázat prodávanou nemovitost v co nejlepším světle. A to i doslova, v okamžiku kdy budete pořizovat její fotografie, které půjdou do inzerce, je třeba pohlídat si kvalitu fotografií. O tom ale až později. Než se pustíte do focení, je třeba uvést nemovitost nejprve do co nejlepšího stavu, tak aby na první pohled upoutala pozornost potencionálního zákazníka. Je-li to třeba, pusťte se do drobnějších oprav poškozených zdí, vymalujte. Stačí, když vymalujete na bílo, nemá smysl pouštět se do barevného malování, pravděpodobnost, že se trefíte do vkusu kupujícího, není příliš vysoká. Někdy se vyplatí nabídnout nemovitost i s vnitřním vybavením. Pokud tak hodláte učinit, je třeba, aby toto vybavení bylo stylově i barevně co nejneutrálnější a zároveň v dobrém stavu. Nechce zároveň prostor dýchat, určitě se nevyplatí veškerý prostor zastavět nábytkem. Vzdušné místnosti dělají mnohem lepší dojem.

makléř

Najděte si spolehlivou realitní kancelář
Pokud si chcete ušetřit veškeré starosti s prodejem, najděte si spolehlivého makléře, který Vám s prodejem pomůže. Trh s nemovitostmi je velmi specifický a odborník realitky Pardubice vám může pomoci s vypracováním nabídky, tak aby oslovila co nejvíce zákazníků v co nejkratším čase. Nyní se vraťme ještě k tématu fotografií. Fotografie pořízené profesionálním fotografem, poté co je nemovitost co nejlépe připravena k prezentaci, udělají jistojistě úplně jiný dojem, než fotky pořízené fotoaparátem, který s sebou vozíte jednou za rok na dovolenou. Zkrátka není na škodu nechat některé věci na profesionálech.